Nightmares from the Deep: the Siren is Call

Macera ve Gizli Nesne Bulma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 708 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma G5 Entertainment AB
Nightmares from the Deep: the Siren?s Call oyunu Mac OS işletim sistemine sahip cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış, Karayip Deniz Müzesi'nde küratör olarak çalışan Sarah Black adlı karakterimizin maceralarına tanık olacağınız heyecan dolu bir gizli

Nightmares from the Deep: the Siren is Call oyunu Mac OS işletim sistemine sahip cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış, Karayip Deniz Müzesi'nde küratör olarak çalışan Sarah Black adlı karakterimizin maceralarına tanık olacağınız heyecan dolu bir gizli nesne bulmaca oyunudur.

Sarah Black Karayip Deniz Müzesinde çalıştığı bir gün eline gizemli bir paket geçer. Ancak farkında olmadan o paketle birlikte kendisini eski gizemli bir çatışmanın tam da ortasında bulur. O paketin peşinde olan saldırganlar müzeye iner ve paketi almaya çalışır. Daha sonra Sarah kendisini Kingsmouth adında inanılmaz sırlarla dolu unutulmuş bir balıkçı köyünde bulur. Kasaba sakinleri yavaş yavaş hortlamaya başlar ve mutasyona uğramış yaratıklara dönüşerek oyun daha tehlikeli bir hal almaya başlar. 

Oyunda size düşen görev ise balıkçı köyünün sırlarını çözmek ve Davy Jones, Belediye Başkanı Murray ve onun deniz canavarlarını yok etmek olacaktır. Oyunu içerisinde; heyecan verici müthiş bir hikaye, 48 gizemli yer, 20 gizli nesne, 30 fantastik başarılar ve 400'ün üzerinde gizli nesne ile farklı bir macera yaşayacaksınız. 

Nightmares from the Deep: the Siren is Call indir